Блог

Секрети ідеального весільного відео

lovelyfilm | вт, 05/19/2020 - 22:52
Секрети ідеального весільного відео
Відмінним варіантом передвесільної зйомки є Love story. Зйомка до весілля дає змогу Вам ближче познайомитися з оператором, а в нього з'являється можливість заздалегідь показати Вам, як краще поводитися перед камерою, зрозуміти, який стиль зйомки більше підходить для вашої пари.

Весільні тенденції сезону

lovelyfilm | пт, 05/15/2020 - 22:46
Весільні тенденції сезону
Ну яка дівчина не мріє про красиве весілля, де наречена виступає в ролі прекрасної принцеси? Напевно, абсолютно кожна. Звичайно, з віком наші мрії змінюються і набувають більш чітких обрисів.

Весільне відео - репортаж, фільм чи кліп?

lovelyfilm | чт, 05/14/2020 - 22:41
Весільне відео
Проводжаючи рік, що минає, зазвичай прийнято підбивати його підсумки, аналізувати свої дії і робити якісь висновки. Так ось, весь минулий (2019) рік на сайті проводилося опитування: "Якої тривалості має бути весільне відео". В опитуванні взяли участь рівно 100 осіб (чиста випадковість!), голоси розділилися неоднозначно, і тому будемо розбирати все по пунктах.

Весільна подорож. Медовий місяць за кордоном

lovelyfilm | ср, 05/13/2020 - 22:35
Медовий місяць за кордоном
За спиною залишилися весільні клопоти, і тепер на Вас чекає медовий місяць - чудовий час, коли всі почуття загострені, а стосунки - особливо яскраві. Звісно, непогано можна провести цей незабутній період сімейного життя вдома, і, напевно, удвох Вам скрізь добре, але весільну подорож ви запам'ятаєте надовго, а яскраві світлини (а ще краще - фрагменти "домашнього відео") через роки перенесуть вас в атмосферу тих незабутніх днів!

Весільні обручки молодят. Красиво і практично

lovelyfilm | вт, 05/12/2020 - 22:30
Свадебные кольца
Так уже заведено, що в день весілля наречений і наречена обмінюються обручками. Ці невід'ємні елементи весільної атрибутики з давніх-давен вважаються єдиним символом кохання і вірності молодят. Обручки мають круглу форму, що символізує нескінченність і вічне кохання, а метал, з якого вони зроблені, - чистоту і міцність.

Класичні традиції українського весілля

lovelyfilm | чт, 05/07/2020 - 23:00
Класичні традиції українського весілля

Перше, що відрізняє українське весілля - це те, що ми його не "святкуємо", а "граємо".  Цей вислів прийшов до нас зі старих українських традицій, коли весілля було не лише формальністю, а являло собою комплекс обрядів, що символізували створення міцного підґрунтя для нової сім'ї та її майбутнього благополуччя. Це було схоже більше на театральну гру, де поєднувалися урочистість і веселощі.

Як вибрати відеооператора на весілля

lovelyfilm | чт, 05/07/2020 - 20:57
Як вибрати відеооператора на весілля

Весілля - це день Народження Вашої родини, один незабутній день, приготування до якого можуть часом тривати кілька місяців.  Загалом, організація весілля - доволі трудомісткий і тривалий процес, що забирає чимало сил і часу, і, як правило, потребує значних фінансових вкладень. І все це - заради свята, спогади про яке житимуть з молодятами все подальше щасливе життя.

МЕГАвечірка фотографів і відеографів Дніпра PhotoVideoParty_2016

lovelyfilm | сб, 01/09/2016 - 23:04
МЕГАвечірка фотографів і відеографів

Настав новий 2016 рік! Традиційно ми підбиваємо підсумки минулого року і ставимо нові цілі для прийдешнього. Отже, за 2015 рік ми взяли участь у зйомках 91 проекту, з них 24 весілля, 3 lovestory, 52 дитячих і сімейних свята та 12 інших проектів (реклама, концерти, корпоративи). Рік, що минає, приніс багато нових знайомств і незабутніх вражень, але вже 4-го січня ми виступили в ролі організаторів наймасовішого і наймасштабнішого за останній час зібрання фотографів і відеографів Дніпропетровська - вечірки PhotoVideoParty_2016!